Registrace na rok 2018

Milí rodiče a členové oddílu,

jak jistě víte, každoročně v lednu probíhá registrace do skautu. Proto, pokud bude vaše dítě chodit k nám do oddílu i nadále, Vás prosíme, abyste nejpozději do 29. ledna (včetně) poukázali na níže uvedené číslo účtu částku 600 Kč za člena oddílu.

Rodiče nováčků prosíme, aby do 29. ledna zaslali kromě platby naskenovanou přihlášku, kterou naleznete v příloze tohoto e-mailu, na mail pavla.flamova@gmail.com, od rodičů stávajících členů postačí potvrzení mailem o dalším setrvání dítěte v oddíle.

Do zprávy pro příjemce vepište, prosím, jméno člena/členů.

Číslo účtu: 115-5881690277/0100

Částkou je financována registrace, časopis dle věkové kategorie členky / člena, pojištění úrazů na veškerých akcích pořádaných Junákem, fungování oddílu (klubovny), organizace Junáka a nákupy vybavení a potřeb pro děti.

V případě, že se rozhodnete ukončit členství v našem oddíle, tzn. nezaplatit registrační poplatek, informujte mě o této skutečnosti, prosím.

S pozdravem a přáním pěkného pracovního týdne

za 1.oddíl Krmelín – Vlci

Pavla Flámová