19.9.2017

Přezdívka: Jaffar

Věk: 38

Slib: V roce 1996

Funkce: Vedoucí oddílu (od roku 2005)

Vzdělání: Vysokoškolské, Povolání: Architekt

Já a skaut:

Ve skautu jsem od roku 1995, slib jsem skládal v roce 1996. Od té doby jsem působil jako rádce (vedoucí) družinek. Zúčastnil jsem se všech táborů, které náš oddíl pořádal a od roku 2001 tyto tábory vedu. Od svých 15 let jsem absolvoval čekatelské a vůdcovské zkoušky. A v roce 2005 jsem se stal vedoucím oddílu.

V profesním životě:

Vystudoval jsem střední průmyslovou školu v Ostravě. Poté jsem nastoupil na VUT v Brně, fakultě stavební obor Stavební inženýrství. O 2 roky později jsem nastoupil na obor Architektura pozemních staveb na stejné fakultě a zároveň pokračoval dálkově v původním oboru. Bakalářská studia jsem dokončil v roce 2011. Poté jsem studoval magisterský obor Architektura a rozvoj sídel, který jsem dokončil v roce 2013. V roce 2006 jsem začal podnikat, celou dobu mého studia až do dnes se věnuji architektuře.

V soukromém životě:

V roce 2013 jsem se oženil a od té doby jezdím mezi Krmelínem a Basilejí, kde v současné době bydlíme. Ve volném čase rád čtu, skautuji, sportuji, kreslím, bavím se s přáteli, poslouchám hudbu, chodím na hudební festivaly, zajímám se o historii (středověk a 2.světová válka), chodíval jsem na dřevěné bitvy, LARPy i airsoftové akce, semtam si také něco zahraju na PC. Mám rád přírodu, dobrodružství, umění, zvířata a podobně. Doma máme vodní želvu, kočku a jedno psíře. Poslouchám skoro všechno, ale nejraději mám Rock, Punk a Metal. Specialně skupiny Nightwish, Within Temptation, Lordi, Kabát, Doga, Škwor, Horkýže Slíže, ale i mnoho dalších.

Na mnoho činností dnes nemám čas, protože většinu času zabere práce, cestování za koncerty mé ženy a skaut.

„Je lepší mířit ke hvězdám a minout, než do hnoje a trefit se.“