20.9.2017

Slib: V roce 2012

Vzdělání: Student osmiletého gymnázia

Já a skaut:

Skautovat jsem začal na podzim roku 2011. A proč jsem vlastně začal skautovat? Už od třetí třídy jsem byl fascinovaný Foglarem a skautem. A v sekundě (v 7 třídě) mě Kuba dovedl do skautu. Vést schůzky jsem začal o rok později. Na podzim 2012 jsem začal dělat Rádcovský kurz, který jsem ukončil na jaře 2013. Radcovský kurz mě naučil mnoho, ale také nadchnul pro skauting. A trochu zklidnil. Na podzim téhož roku jsem začal vést schůzky vlčat. A v létě 2014 jsem si jako první pohrával s myšlenkou znovu obnovení skautské družiny  Svišti.

Co dělám ve skautu:

Především se starám o chod vlčáckých a skautských schůzek. Občas trochu poradím ostatním vedoucím. Takže se na mě můžete obrátit okolo všeho co se týká vlčat a skautů.

V soukromém životě:

V současné chvíli studuji na osmiletém gymnáziu, kde studuji sedm let. Mezi mé zájmy patří: házená, GO (asijská desková hra), četba (fantasy), historie.

„Není důležitý cíl ale cesta k němu“