Tábor Slezská Harta 2022

Milí rodiče, členové oddílu a zájemci o účast na našem táboře,

níže naleznete letáček s základními informacemi k táboru v roce 2022. Letos bude možnost přihlášení i pro nečleny oddílu. Jak můžete vidět na plakátku výše, mohou s námi jet děti od 6 do 15 let. Členové našeho oddílu mohou být ale i starší. Jedná se většinou o vedoucí, rovery a rangers, kteří pomáhají a tvoří program pro účastníky tábora.

Proč jet na skautský tábor?

• Většinou se děti znají již z pravidelných schůzek, jsou dobrou partou kamarádů, kterou známe a i neskauti tak mohou dobře do naší party zapadnout.
  • Vedoucí pracují s dětmi zdarma a ve svém volném čase. Dělají to rádi a srdcem.
  • Aktivity tvoří mladí školení vedoucí, kteří mají k dětem blízko, ale zároveň je vše pod dohledem zkušených dospělých skautů.

Proč jet na Slezskou Hartu na tábořiště u Roudna?

• Krásné tábořiště ve skoro nedotčené přírodě na břehu nejhezčí přehradní nádrže u nás.
  • Výborné vybavení, udržované prostorné stany, matrace na postelích, spousta aktivit v okolí
  • Pramice a kánoe k dispozici pro programy na vodě, záchranné vesty a pádla pro každého jsou samozřejmostí
  • Úžasná atmosféra, nezapomenutelný západy slunce a prostředí

Téma tábora

Téma tábora je v našem oddíle vždy do poslední chvíle překvapením. Děti se tak mohou těšit, co je to na táboře potká za dobrodružství.

Představu Vám mohou dát témata minulých let: Pravěk, Hobit, Kovbojové, Zaklínač, Praotec Morava, Chodové a mnoho dalších.

Dokumenty pro účastníky:

Informace o táboře zde

Přihlášku Vám rádi zašleme na vyžádání.

Potřebné dokumenty: Dotazník o zdravotním stavu dítěte, Potvrzení o bezinfekčnosti, Posudek zdravotní způsobilosti,