29.3.2020

Slib: V roce 2017

Vzdělání: žák osmiletého gymnázia

Já a skaut:

Do skautu jsem začala chodit v lednu 2017, což je oproti ostatním vedoucím dost pozdě. Před tím, než jsem se rozhodla jít skautskou cestou, jsem tančila latinsko-americké tance, se kterými jsem skončila na konci roku 2016. Při tancování už mi nezbývalo moc času, a proto jsem nemohla mít žádné jiné kroužky. Po ukončení této velké kapitoly jsem nastoupila první k světluškám a následně hned ke skautům. Kromě nových zkušeností a zážitků jsem získala i takovou druhou rodinku, která vás kdykoliv podrží. Můj první tábor byl ještě téhož roku 2017, kde jsem si dokonce udělala slib na skautku. V roce 2019 jsem absolvovala rádcovský kurz (OstRK) a začala vést světlušky a následně i skauty.

V soukromém životě:

Za celou dobu jsem vyzkoušela velké množství kroužků a aktivit, ale žádná z nich si mě neudržela tolik, jako skaut. Kromě toho i ráda sportuju, maluju a zpívám.