5.3.2020

Slib: V roce 2015

Vzdělání: žák osmiletého gymnázia

Já a skaut:

Skautingu jsem se začala věnovat již v roce 2012 a odslibovala jsem si postupně všechny tři sliby. Světluškovský, skautský, pak roverský, a nyní už od roku 2019 funguji jako vedoucí. Nejprve jsem dva roky vedla naši družinu světlušek, a přestože na schůzky mladších stále pravidelně chodím a pomáhám s programem, nyní se věnuji hlavně skautům. V oddíle zastávám funkci komunikátorky a píši příspěvky do krmelínského zpravodaje.

V soukromém životě:

Ve volném čase se mimo skauting věnuji hlavně hudbě. Ovládám hru na vícero hudebních nástrojů a momentálně se aktivně učím hrát na akordeon v ZUŠ. Dále mě baví focení a četba. Po ukončení mého studia na osmiletém gymnáziu se plánuji věnovat psychologii. Na skautingu mám nejradši přátele, výpravy, táboráky, spaní pod širákem a koupání v přehradách.

“ Pocit, popis, potřeba, prosba.“